Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Szukaj

Wyszukiwarka

Grupy Klientów

Nawigacja

Tu jesteś:
 • Aktualności-informacje

Treść strony

Terminy rozpatrywania niektórych reklamacji

 1. W związku z wejściem w życie z dniem 7 kwietnia 2020 r. Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie określenia innych terminów wykonania niektórych obowiązków sprawozdawczych i informacyjnych (dalej: Rozporządzenie), Bank Spółdzielczy
  w Zwoleniu informuje, że:
  1. skróceniu uległ (zgodnie z § 8 ww. Rozporządzenia) termin udzielenia odpowiedzi na reklamacje składane przez przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, zawierające zastrzeżenia w przedmiocie zmiany (bądź odmowy jej dokonania) określonych w umowie warunków lub terminów spłaty kredytów/pożyczek, w przypadku ogłoszenia stanu zagrożenia epidemiologicznego albo stanu epidemii [1]z 30 dni kalendarzowych na 14 dni kalendarzowych;
  2. udzielenie odpowiedzi na reklamację nastąpi zawsze w terminie 14 dni, bez jego wydłużania w szczególnie skomplikowanych przypadkach.
 2. Skrócenie terminu, o którym mowa w ust. 1, dotyczy reklamacji klienta wnioskującego o zmianę określonych w umowie warunków lub terminów spłaty kredytów/pożyczek udzielonych przez Bank Spółdzielczy w Zwoleniu przed dniem 8 marca 2020 roku i w przypadkach, gdy zmiana taka jest uzasadniona oceną sytuacji finansowej i gospodarczej kredytobiorcy (przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną) dokonaną przez Bank Spółdzielczy w Zwoleniu  nie wcześniej niż w dniu 30 września 2019 roku.
 3. Skrócony termin, o którym mowa w ust. 1, obowiązuje przez okres obowiązywania Rozporządzenia.
 4. Terminy rozpatrywania reklamacji w pozostałych sprawach pozostają bez zmian.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Zwoleniu 


[1] art. 31f ustawy o  szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

 

 

« wstecz

Baner

obiekt Flash - karty

Dane teleadresowe

Telefon
48 676-23-05
Zadzwoń do nas!

Bank Spółdzielczy w Zwoleniu
Al. Jana Pawła II 25, 26-700 Zwoleń
tel.: (48) 676 26 27 (48) 676 23 05
fax: (48) 67 642 29
Otwarte: pon-pt, 7:30–15:30 kasa: 7:30–15:00
 

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.