Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Szukaj

Wyszukiwarka

Grupy Klientów

Nawigacja

Tu jesteś:

Treść strony

  • VISA BUSINESS payWave

Klientom indywidualnym oferujemy karty VISA Business Electron payWave.

 

 

 

 

 

Karty płatnicze:

  1. wydawane są z 3-letnim okresem ważności
  2. stanowią bezpieczny oraz prosty w użyciu środek płatniczy
  3. posiadają nowe funkcjonalności:
  • funkcja zbliżeniowa Visa paywave
  • wypłaty gotówki w posie - cash back
  • bez fizycznego użycia karty w internecie

Paywave, Paypass - to technologia, dzięki której można dokonać błyskawicznej płatności kartą bez podawania jej sprzedawcy. Transakcja trwa jedynie kilka sekund. Wystarczy, że po potwierdzeniu przez sprzedawcę o możliwości zapłaty za zakupione towary czy usługi, kartę zbliżycie Państwo do terminala, a transakcja zostanie zatwierdzona od razu, bez czekania, wprowadzania numeru PIN czy składania podpisu. Dzięki technologii payWave samodzielnie dokonują Państwo błyskawicznej płatności do 50 PLN w Polsce, 20 EUR w krajach strefy EURO i 15 GBP w Wielkiej Brytanii. Każda płatność na kwotę większą niż 50 PLN będzie zrealizowana w tradycyjny sposób.
Dodatkowa funkcjonalność cash back jaką posiadają nowe karty z mikroprocesorem polega na wypłacie gotówki w punkcie handlowo usługowym (do kwoty maksymalnej tj. 200 PLN) przy okazji realizowania transakcji zapłaty za zakupione towary czy usługi.
Karty z mikroprocesorem dają Państwu możliwość wykonania transakcji także bez fizycznego użycia karty, np. do wykonania płatności za zakupy lub usługi zakupione w sposób wirtualny np. w internecie. Posiadacz karty realizuje transakcje poprzez podanie numeru karty, daty ważności, kodu CVV2. Prosimy o rozwagę przy dokonywaniu transakcji internetowych, ze względu na to, że nie każda strona internetowa jest bezpiecznym miejscem do dokonywania transakcji przy użyciu karty.

W przypadku utraty Karty, jej Posiadacz zobowiązany jest niezwłocznie dokonać zastrzeżenia Karty telefonicznie w Zespole Zastrzegania Kart, czynnym całą dobę, siedem dni w tygodniu, tel. (+48 22) 515 31 50

Zastrzeżenie dokonane telefonicznie należy osobiście potwierdzić w Oddziale Banku, który wydał kartę.

IM SZYBCIEJ NASTĄPI ZASTRZEŻENIE, TYM MNIEJSZE JEST PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYSTĄPIENIA STRAT POWSTAŁYCH W WYNIKU NIEUCZCIWEGO WYKORZYSTANIA KARTY!

W żadnym wypadku nie należy podawać nikomu PINu!!!

drukuj ()

Baner

obiekt Flash - karty

Dane teleadresowe

Telefon
48 676-23-05
Zadzwoń do nas!

Bank Spółdzielczy w Zwoleniu
Al. Jana Pawła II 25, 26-700 Zwoleń
tel.: (48) 676 26 27 (48) 676 23 05
fax: (48) 67 642 29
Otwarte: pon-pt, 7:30–15:30 kasa: 7:30–15:00
 

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.