Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Szukaj

Wyszukiwarka

Grupy Klientów

Nawigacja

Tu jesteś:
  • Kredyt „rok szkolny na 5”

Treść strony

Kredyt „rok szkolny na 5”

Kredyt „rok szkolny na 5”

Wrzesień już puka do drzwi. Wyprawienie dzieci do szkoły to nie lada wyzwanie, także finansowe. Pod pojęciem „szkolna wyprawka” kryje się nie tylko zakup zeszytów i podręczników oraz przyborów szkolnych. To konieczność kupienia nowego plecaka, nowych spodni lub sukienki, często również kurtki i butów. Wrzesień to początek roku szkolnego, ale także zbliżający się początek jesieni. Nowy rok szkolny oznacza też konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem naszego dziecka w szkole, opłatami na komitet rodzicielski, jesienną wycieczkę, a jeśli dzieci w wieku szkolnym mamy więcej, wówczas koszty rosną lawinowo.

Skąd wziąć pieniądze?

Choć po wakacjach nasze domowe oszczędności nie robią dobrego wrażenia, to można ten problem łatwo rozwiązać – zaciągając kredyt gotówkowy „rok szkolny na 5” w BANKU SPÓŁDZIELCZYM W ZWOLENIU.

        Kredyty nie rozwiązują problemów finansowych, ale jeżeli jego wysokość dostosujemy do naszych możliwości finansowych, nie powinniśmy mieć problemów z jego spłatą.

Dla przykładu, jeśli weźmiemy kredyt „rok szkolny na 5” w wysokości 1.000.- złotych, to:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 19,42 %. Całkowita kwota do zapłaty – 1.095,96 zł. Oprocentowanie kredytu zmiennie – 5 % w stosunku rocznym. Całkowity koszt kredytu – 95,96 zł (w tym: odsetki – 24,96 zł, prowizja – 60,00 zł, koszty administracyjne – 11,00 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości 93,18 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30.08.2017 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Zalety naszego kredytu

Kredyt gotówkowy „rok szkolny na 5” BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ZWOLENIU rozwiąże Twój problem. Miesięczne oprocentowanie naszego kredytu wynosi tylko 5 %. Powiemy prościej – jeśli Klient weźmie kredyt w wysokości 1 000 zł, miesięczna rata wyniesie zaledwie 93,18 zł.

Klient naszego Banku może dysponować kredytem według własnego uznania. Nie pytamy, na co przeznaczył pieniądze, zapewniamy minimum formalności. Ufamy naszym Klientom.

Do jego zaciągnięcia wystarczy tylko wniosek kredytowy, udokumentowanie dochodów i dokument potwierdzający tożsamość.

Trzy złote zasady

Na zakończenie kilka zasad, których przestrzeganie uchroni nas przed problemami:

Pierwsza i najważniejsza – zaciągając kredyt zrób dokładną kalkulację. Nie jest to proste, bo nie chodzi tylko o liczby. Ta kalkulacja wymaga spojrzenia w przyszłość i ocenienia wszystkich zagrożeń, ale również szans, które się przed Tobą pojawią: tych związanych z wydatkami, ale również dochodami. Bądź optymistą, ale nie hura-optymistą.

Druga zasada – pilnuj terminów. Spłacaj kredyt zgodnie z harmonogramem ustalonym z bankiem. Właśnie tak – ustalonym. Zaciągając kredyt od razu ustal dzień spłaty comiesięcznej raty. Jeśli Twoja wypłata wpływa na konto 10 każdego miesiąca, to nie ustalaj daty spłaty pożyczki na ósmy dzień miesiąca. Dwunasty lub piętnasty dzień będzie znacznie bardziej odpowiedni.

Trzecia zasada – nigdy nie można wykluczyć przejściowych kłopotów. One zdarzają się wszystkim. Jeśli tak będzie w Twoim wypadku, to po prostu przyjdź do nas i porozmawiaj. Pomożemy. Brnięcie w kłopoty nigdy ich nie rozwiązuje. Szczera rozmowa – zawsze.

 

 

Baner

obiekt Flash - karty

Dane teleadresowe

Telefon
48 676-23-05
Zadzwoń do nas!

Bank Spółdzielczy w Zwoleniu
Al. Jana Pawła II 25, 26-700 Zwoleń
tel.: (48) 676 26 27 (48) 676 23 05
fax: (48) 67 642 29
Otwarte: pon-pt, 7:30–15:30
kasa: 7:30–15:00
 

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.