Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

Ważne linki

Aktualności

Treść strony

Aktualności

 • -

  Mamy tu wszystko

  2021.08.31

  Jak zapanować nad domowymi finansami, gdy tak trudno się zorganizować, gdy na wszystko brakuje czasu i tak wiele jest spraw do załatwienia? 


  Z pomocą przychodzi aplikacja SGB Mobile, dzięki której można bardzo łatwo zwiększyć limity na karcie, uzyskać dostęp do rachunków i wykonać przelewy w dowolnym momencie, skorzystać z portfeli cyfrowych i BLIKA, a także zarządzać subskrypcjami dla najbardziej popularnych serwisów z serialami i filmami oraz z muzyką.

 • Blikomania w Banku Spółdzielczym

  Blikomania w Banku Spółdzielczym

  2021.08.06

  Szanowni Państwo,

  wystartowała kolejna edycja loterii BLIKOMANIA organizowanej przez Polski Standard Płatności – operatora BLIKA. Wszyscy klienci Banków Spółdzielczych SGB mogą wziąć w niej udziałBLIK jest dostępny dla nich w aplikacji SGB Mobile. Tegoroczna edycja BLIKOMANII to ponad 16 tys. nagród o rekordowej łącznej wartości 2 mln zł. Każda transakcja to szansa na wygraną.

  Każdy, kto zarejestruje się na stronie www.blikomania.pl i w dowolny sposób będzie płacił BLIKIEM, może codziennie wygrać 100 zł.  Loteria trwa przez 4 miesiące, na koniec każdego z nich uczestnicy wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych o wartości 100 000 zł. Tegoroczna edycja BLIKOMANII to ponad 16 tys. nagród  o  rekordowej łącznej wartości przekraczającej 2 mln zł. Każda transakcja to szansa na wygraną.

 • MASTERCARD Bezcenne Chwile

  MASTERCARD Bezcenne Chwile

  2021.06.01

  14 maja Mastercard wystartował z nową loterią w programie Bezcenne Chwile. Główną nagrodą jest kamper Benimar Tressoro 463 – idealny na wakacyjne wyprawy. Ponadto do wygrania smartwatche Garmin, słuchawki Bose i masa voucherów do sklepów empik.com, RTV EURO AGD i Decathlon.

 • -

  Terminale POS

  2021.05.13

  Bank Spółdzielczy w Zwoleniu razem z First Data Polska oferuje zarówno dla obecnych jak i przyszłych klientów Banku prowadzących działalność gospodarczą, sprzedaż terminali płatniczych  pozwalających na dokonywanie płatności przez klientów za pomocą kart płatniczych, smartfonów, zegarków oraz BLIK.

 • Promocyjny kredyt EKO

  Promocyjny kredyt EKO

  2021.05.13

  Na wszystkie cele związane ze zmianą otoczenia w zielone sąsiedztwo!

  Sprawdź promocyjne warunki kredytu i przyczyń się do poprawy środowiska!